Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

Üyelik Hakkında

Sitemize üye olmak için Üye İşlemleri sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve potansiyel müşterilerinizin sizi görmesini önlemesi açısından çok önemlidir.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Üyelik İptali

Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi, ticarikayit.com ile irtibata geçerek iptal edebilirsiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1 – Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
2 – Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
1 – Üye Ahlak dışı, mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
2 – Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
3 – Sisteme veya Firma  ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için sitwmizde her türlü önlem alınmıştır. Ticarikayit.com güvenliğiniz için sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Firma Yorumları
Her üye firma sayfalarına yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, tanıtılan firmalar daha bilinçli olacaktır. Üye yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli tanıtım ortamı doğacaktır.

Firma sayfasına yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler:

Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve firma sayfalarına saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

Çıkış işlemi
Sitemizde işlemleriniz bittikten sonra çıkma işlemini gerçekleştirmek için sitemizin sol tarafında Güvenli Çıkış linkini tıklayarak çıkmanızı tavsiye ediyoruz.

Araç çubuğuna atla