TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
230 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emrehan ERDEMİR
  • ADRES: Çevreyolu cad. Ticaret Borsası No:96/E ADAPAZARI/ SAKARYA
  • TELEFON: 0 (264) 282 1670
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 09:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 09:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2.. reklam

Tuana Kafes olarak bütün evcil hayvanların, siz değerli sahipleri ile mutlu, uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmesini sağlamak için varız. Bu hedefleri gerçekleştirmek ve devamını sağlamak adına bizden başlayan ve nihai tüketicimiz olan canlı dostlarımıza kadar uzanan zincirdeki bütün tarafları memnun etmek için uğraş veriyoruz.

Hedeflerimiz
•Kaliteli kafes ve barınak üreticisi olmak
•En yüksek müşteri memnuniyetine sahip kafes üretici firması olmak.
•Hayvan sahiplerinin çok sevdikleri dostları ile mutlu yaşamaları için samimiyetle çalışan bir firma olmak.

Değerlerimiz,
• Güvenilirlik; Tuana Kafes olarak her daim arkasında olduğumuz, kaliteli ürünlerin üretimini ve dağıtımını üstleniyoruz.

• Müşteri Odaklılık; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürünlerin üretimini müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

•Yenilikçilik: Tuana Kafes olarak, yapmış olduğumuz yeniliklerin yanında;
Dünya ve Türkiye, Pet ve kafes sektörünü yakından takip ediyor, yenilikleri müşterilerimize aktarıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin rahatlığı ve güvenliği için, evinizden veya iş yerinizden, SSL Sertifikalı internet ortamında taksitli ödemenizi yapmanızı sağlıyoruz. Böylece, Siz sadece model seçiyor, bulunduğunuz ilden ödemenizi yapıyorsunuz biz ürünümüzü, demonte olarak adresinize teslim gönderiyoruz. Montaj her ne kadar kolay olsada, Kurulum kılavuzumuz ile hiç sıkıntı yaşamadan ürününüzü kuruyorsunuz.

Etiketler:SAKARYA TUANA KAFES 0542 542 1670, TUANA KAFES en uygun kanarya kafes satışı, TUANA KAFES kanarya kafes satış mağazaları, TUANA KAFES kanarya kafes üretim ve satışı, TUANA KAFES kanarya kafes üretim yerleri, TUANA KAFES kanarya kafes üretimi, TUANA KAFES perakende kanarya kafes satışı, TUANA KAFES sakaryada en uygun kafes satışı, TUANA KAFES sakaryada kafes aksesuarları, TUANA KAFES sakaryada kanarya kafes satışı, TUANA KAFES sakaryada kanarya kafes üretimi, TUANA KAFES sakaryada kanarya kümes kafesleri, TUANA KAFES sakaryada kuş kafes fiyatları, TUANA KAFES sakaryada papağan kafes satışı, TUANA KAFES sakaryada papağan kafes üretimi, TUANA KAFES sakaryada pvc kafes satışı, TUANA KAFES sakaryada pvc kafes üretimi, TUANA KAFES türkiyede kanarya kafes aksesuarları, TUANA KAFES türkiyede kanarya kafes imalatı, TUANA KAFES türkiyede kanarya kafes satışı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla