TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
297 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AHMET İPTAŞ
  • ADRES: Belirtilmemiş
  • TELEFON: 0 (542) 423 9585
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 09:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 09:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2.. reklam

Şanlıurfa merkez de hizmet veren Üstad Tesbih Mezatı olarak her türlü tesbih imalatı, tesbih satışı, tesbih alım satım hizmeti vermektedir.
Tesbih modelleri ve fiyatları tesbih tanesinin üretimine, çıkarılmasına ve doğada bulunma miktarına göre değişmektedir. Doğada çıkarılması zor olan kehribar tesbihler fiyat olarak en pahalı tesbih modelleri arasında yer alırlar. Kehribar tesbih çeşitleri, damla kehribar ve sıkma kehribar tesbih diye ikiye ayrılırlar. Damla kehribar tesbihler doğrudan doğada fosil halinde bulunan ve yer altında zamanla katılaşan kehribar taşına şekil verilerek üretilirken sıkma kehribarlar doğrudan kehribar taşından değil kehribar taşının tozu ve bazı plastik renkli maddelerin karıştırılmasıyla üretilirler. Sıkma kehribarlar en ucuz tesbih modelleri arasında yer alırken damla kehribarlar için büyük bir meblayı gözden çıkarmak gerekebilir. Kehribar tesbihler yine kendi içlerinde kesim yöntemlerine göre arpa kesim, damla kesim ve kapsül kesim olarak sınıflandırılırlar.
Tasarımlarımız ve İşçiliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bir telefon kadar yakınız…
AHMET İPTAŞ : 0542 423 9585

Etiketler:ŞANLIURFA ÜSTAD TESBİH MEZATI, ÜSTAD TESBİH MEZATI, ÜSTAD TESBİH MEZATI şanlıurfada en iyi teşbihçiler, ÜSTAD TESBİH MEZATI şanlıurfada tesbih alım satımı, ÜSTAD TESBİH MEZATI şanlıurfada tesbih imalat ustaları, ÜSTAD TESBİH MEZATI şanlıurfada tesbih mezatı, ÜSTAD TESBİH MEZATI şanlıurfadaki teşbihçiler

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Araç çubuğuna atla